Jsme mladá firma, která se v oboru pohybuje od roku 2005.

Zajišťujeme dodávku a instalaci kompletních technologických celků jak do rodinných domů, tak veřejných budov či výrobních prostor. Jsme si vědomi toho, že výběr technologie může ovlivnit kvalitu vašeho osobního či pracovního života. Nejlepší technologie je totiž taková, která funguje, aniž byste si toho všimli. Proto návrhům řešení věnujeme velkou pozornost a pomáháme vám správně se rozhodnout.

Neusínáme na vavřínech. Díky rozrůstající se rodině spokojených zákazníků svůj sortiment služeb neustále rozšiřujeme. Sledujeme nové trendy a neustále se seznamujeme s novými materiály, abychom vám vždy mohli nabídnout špičkové služby. Pravidelně chodíme na certifikovaná školení.

Víme, jak důležité pro vás je dosáhnout dokonalého výsledku vašeho projektu. Proto pracujeme pouze s kvalitními materiály a produkty, které vám budou sloužit celé roky.

S vaším projektem jsme svázání od začátku až do konce, a proto chceme, abyste o něm věděli všechno od A do Z. Naši spolupráci s vámi tak zakládáme na vstřícném přístupu a aktivní komunikaci.

V oboru pracujeme již téměř 20 let a obklopujeme se ověřenými řemeslníky, na které se můžeme plně spolehnout.

Řešíte vytápení v domě? Potřebujete zavést či vyměnit elektrické rozvody? Chcete, aby váš dům dýchal? Chcete svůj majetek chránit před zloději? Toužíte mít doma nainstalované chytré pomocníky v domácnosti?

Společně zrealizujeme projekt, který splní vaše přání.

O Váš projekt se postará:

Václav Dudla

Oboru se věnuji od roku 2005 a zkušenosti jsem nabyl v Čechách a Německu. Na stavbách se starám o zajištění rozvodu elektřiny, elektronických zabezpečovacích systémů, vody, topení, kanalizace, hromosvodů, vzduchotechniky či centrálního vysávání. Se mnou řešíte dodávku technologií, od nabídky po podespání smlouvy o dílo.


Naší kvalitu podtrhují i následující certifikáty a osvědčení

certifikát
certifikát
certifikát
certifikát

Pojďte do toho s námi!

Chci si domluvit schůzku